Liikumist ja mulle täis lastekaitsepäev

Käimasoleva LIIKUMISAASTA tuules oli ka lastekaitsepäeva tähistamine 1. juunil meie lasteaias väga tantsuline ja liikuv – tiirlesid lapsed, võimlesid kärbsed, lendlesid mullid, keerlesid ringid, lendasid liblikad ja hüppas Kiigepõnn! (Kass ilmselt kargas ka.) Soojendusvõimlemine toimus Tähasärade eestvedamisel ning Päikesepaid esitasid väikese tantsuseade, millega liitusid koheselt ka teiste rühmade lapsed. Lugu oli ju hea!

Vahepeal lubasime endale väikese pausi, et süüa jäätist ja tunnustada maikuu liikumise väljakutse parimaid.  Pärast väikest hingetõmmet jätkus tants ja trall, mullide püüdmine ja puhumine. Mulle lendas mullimasinast ja laste mullitajatest ning kõik said harjutada suurte mullide tegemist. Pidu lõppes ringmängude ja Liblika järgi lendlemisega.  

Aitäh kõikidele lapsevanematele, kes lastele selleks päevaks mullitaja kaasa panid,Vikerkaarte rühma Oskari vanaisale, kes meid “Tantsulisel mullipeol” helitehnikaga toetas ja liikumistiimile (Astrit, Paula, Ly, Anu), kes kogu selle peo käima tõmbas ja Merilinile, kes kõik mullid fotodele püüdis!

Loo autor: liikumisõpetaja Inge Lukme