Kiigepõnnide traditsioonid

Traditsioonid on meie lasteaias olulisel kohal. Need on hetked, kus kogu lasteaia pere on ühiselt koos ja mängude peoga tähistab.

Rahvakalendri ja muude tähtpäevadega seotud üritused korraldavad rühmad ise oma soovil ja valikul. Jooksvalt toimuvad ka rühmade projektidest välja kasvavad üritused ning tegevused. Lasteaeda külastavad õppeaasta jooksul ka lasteteatrid.

Õppeaasta algus

Meie õppeaasta algab septembris, kus ootame kõiki mudilasi tagasi mängima. Kombeks on saanud heisata ühiselt lipp ja tervitada algavat õppeaastat

  • September

Kiiu Kiigepõnni lasteaia sünnipäev

Kiiu lasteaed avati 2014 aasta oktoobris.
See on päev mida oleme hoidnud oma traditsioonide seas ning alati midagi põnevat korda saatnud.

  • Oktoober

Advendihommikud​

Jõuluhommikud on erilised ka meie lasteaias. Sellel aastal süütasime esimese advendihommikul ühiselt kuuseküünlad. Teisel hommikul tegime ühiselt koos väikse matka Kiius. Ning kolmanada advendihommikul toimus meil väike tantsukontsert 🙂

  • Detsember

Rühmade jõulupeod​

Meie ühised jõulupeod on toredad sündmused kuhu kõik väga oodatud on. Toimuvad kontserdid, laadad, mängime loteriid ja avame ka jõulukohvikuid.

  • Detsember

Eesti Vabariigi sünnipäev

Veel üks sünnipäev, mida kiigepõnnid tähistavad. Palju õnne kodumaa 🙂

  • Veebruar

Kevadised talgud lapsevanematega

Talgud on põnev aeg, kus lapsevanemate abiga õnnestub meil palju palju pisikesi asju korda saata. Sellest on saanud põnev traditsioon, mida ikka ja jälle kevadel taas teeme.

  • Mai

Lõpupidu

Lõpupidu ei kujuta endast lõppu. Vaid hoopis uue ja põnevama algust. 😉

  • Mai

Täpsem informatsioon erinevate ürituste kohta on jooksvalt kättesaadav Eliisis ning rühmades (infostendil, info e-mailides jne).